Servis a poradenstvo

Pre zákazníkov spoločnosti Aquaspark, s.r.o., ktorí automatizované zariadenia zakúpili u nás, zabezpečujeme kompletný záručný aj pozáručný servis. Častokrát vieme problém vyriešiť aj na diaľku, pri dávkovačoch, ktoré sú napojené v sieti tým, ktorí nám dali dôveru pri realizácií, či rekonštrukcii diel.

Servis riešime aj pre zariadenia, ktoré neboli zakúpené u nás. Tu však treba rátať s vyššou sumou práce ako majú naši verní zákazníci. Neodbornosť inštalácie, nastavenia, používania a s tým súvisiace následné problémy sú dôkazom toho, že všetci chcú predávať, no nikto nechce niesť zodpovednosť za inštalované zariadenia. Dôvod je jednoduchý, mnohí tomu čo inštalujú, vôbec nerozumejú. Zákazník od nich dostane drahé zariadenie za akciovú cenu (obchodná etika = 0). Veď “čo je doma, to sa počíta”. Pri prvej poruche sa potom nevie dovolať servisu.

My si za svojou prácou stojíme, neustále sa vzdelávame a učíme u partnerov i v teréne. Naši zákazníci majú potom nadštandardný servis. Tu šetria peniaze, ktoré iní zdanlivo ušetria “akciovým nákupom”.  

Pre jednotlivcov alebo firmy vieme po dohode zabezpečiť poradenstvo – školenie pre Vás i Vašich pracovníkov individuálne alebo skupinovo podľa dohody a potrieb. Cenová ponuka je pripravovaná vždy individuálne podľa rozsahu témy, časového rozvrhu a počtu účastníkov školenia.

Cenník služieb spoločnosti Aquaspark, s.r.o.

Osvedčenie

Objednávka servisu/údržby